جستجو

 

رشته های جدید در دانشگاه آزاد درگز

سه شنبه 18 اسفند 1388   04:32 ق.ظ

رییس دانشگاه آزاد درگز، گفت: در حال حاضر دانشگاه آزاد اسلامی مركز درگز دارای10 رشته فعال و 362 دانشجوست و در مهر ماه تعداد 3 رشته به رشته‌های این دانشگاه اضافه می‌شود.

رییس دانشگاه آزاد درگز، گفت: در حال حاضر دانشگاه آزاد اسلامی مركز درگز دارای10 رشته فعال و 362 دانشجوست و در مهر ماه تعداد 3 رشته به رشته‌های این دانشگاه اضافه می‌شود.

افشین براتی در گفت‌وگو با خبرنگار خبرگزاری دانشجویان ایران(ایسنا) منطقه خراسان، تقلیل تقاضای ادامه تحصیل را از مشكلات عمده این مركز دانشگاهی عنوان و تصریح کرد: تعداد اعضای هیات علمی تمام وقت این دانشگاه 4 نفر و حق‌التدریسی‌ها 28 نفر است و نسبت اساتید به دانشجویان 32 به 362 است.

رییس دانشگاه آزاد درگز با بیان این که ظرفیت پذیرش دوره‌های مختلف كاردانی و كارشناسی هر رشته در این دانشگاه50 نفر است، اولویت آموزش دانشگاه را در سال تحصیلی آینده، افزایش فضای آموزشی، اداری و رفاهی با تكمیل ساختمان در دست احداث و نیز افزایش كمی اعضای هیات علمی تمام وقت و افزایش كیفی خدمات آموزشی دانست.

براتی با بیان این که بودجه دانشگاه فقط از محل شهریه دانشجویان تامین می‌شود، اظهار داشت: با توجه به تقلیل متقاضیان ثبت‌نام در دانشگاه بدیهی است كه با تقلیل دانشجو، بودجه هم پدیدار خواهد شد.

وی افزود: این مركز دانشگاهی در حال حاضر پروژه در دست احداث ساختمان آموزش و اداری را به مساحت4700 متر مربع در سایت 45 هكتاری دانشگاه در برنامه كاری دارد كه تاكنون 40 درصد پیشرفت فیزیكی داشته و بالغ بر6 میلیارد ریال هزینه در برداشته است و فضای فعلی آموزش و اداری دانشگاه به صورت استیجاری است.

رییس دانشگاه آزاد درگز مشكلات فعلی دانشگاه را تقلیل تقاضای ادامه تحصیل در موسسات آموزشی عالی دانست و گفت: این مركز نیز از این مقوله مستثنی نبوده و بالطبع با تقلیل دانشجو و كمبود شدید سطح كیفی ارائه خدمات دستخوش تحول خواهد شد.


نوشته شده توسط : درصا ( گریسل درگز )

 
شبکه اجتماعی فارسی کلوب | Buy Website Traffic | Buy Targeted Website Traffic